prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Ingredience - čokoláda instantní

Směsi Caprimo

Instantní čokoláda Caprimo Choco Red
Caprimo Choco Red
Prvotřídní čokoládová směs s obsahem kakaa 16%, nápoj připravený z této směsi má jemnou a krémovou chuť která uspokojí i ty nejnáročnější milovníky čokolády. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Caprimo Choco Purple
Caprimo Choco Purple
Čokoládová směs pro přípravu jemného a krémového čokoládového nápoje, s bohatým obsahem mléčné složky. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Caprimo Choco Green
Caprimo Choco Green
Velmi dobře vyvážená směs se 14%-ním obsahem kakaa pro přípravu čokoládových nápojů. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Směsi Eurogran / Le Royal

Instantní čokoláda Le Royal Choco Red
Le Royal Choco Red
Vyvážená směs pro přípravu výborné čokolády s bohatou chutí a příjemnou sladkostí, která uspokojí i náročné čokoládové labužníky. Směs je sušená metodou rozprašování. Dodává se ve dvou variantách: s obsahem kakaa 13.5% nebo 15.5%. Jedno balení = 1kg.

Směsi ICS

Instantní čokoláda ICS
ICS čokoláda
Směs pro přípravu výborné čokolády s nezaměnitelným aroma a výraznou chutí. Směs je speciálně určena pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech. Jedno balení = 1kg.

Směsi Satro

Instantní čokoláda Satro Classic Choc
SATRO Classic Choc
Klasická směs pro přípravu čokoládového nápoje, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech, pro široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Premium Choc
SATRO Premium Choc
Prémiová směs Satro pro přípravu čokoládového nápoje, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech, pro široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Excellence Choc
SATRO Excellence Choc
Čokoládová směs Satro pro znalce, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Satro Super Choc
SATRO Super Choc
Čokoládová směs Satro nejvyšší kvality, s vysokým obsahem kakaa, určená pro použití v nápojových automatech i automatických kávovarech. Jedno balení = 1kg.

Směsi Van Houten

Instantní čokoláda Van Houten Classic
Van Houten čokoláda Classic
Směs pro přípravu harmonického čokoládového nápoje, s bohatou chutí čokolády a zároveň jemnou mléčnou chutí. Nápoj připravený z této směsi je určen pro široký okruh konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní mléčná čokoláda Van Houten
Van Houten mléčná čokoláda
Směs pro přípravu tradičního čokoládového nápoje, s důrazem na mléčnou složku. Nápoj připravený z této směsi je určen pro široký okruh konzumentů. Jedno balení = 1kg.

Instantní hořká čokoláda Van Houten
Van Houten hořká čokoláda
Směs pro přípravu čokoládového nápoje se sníženým obsahem cukru (o 50%) a současně velmi výrazným obsahem kakaa (24%). To dává nápoji vyrobenému z této směsi intenzivní a nezaměnitenou čokoládovou chuť, která jistě osloví konzumenty, kteří si chtějí pochutnat na vynikající čokoládě, ale hledí přitom i na své zdraví. Jedno balení = 750 gramů.

Instantní smetanová čokoláda Van Houten
Van Houten smetanová čokoláda
Směs pro přípravu čokoládového nápoje, který je charakteristický velmi jemnou a lehkou chutí. Jedno balení = 750 gramů.

Instantní čokoláda Van Houten Horeca
Van Houten čokoláda HoReCa
Směs pro přípravu čokolády s vysokým obsahem kakaa 19.5%. Nápoj připravený z této směsi v sobě perfektně kombinuje intenzivní chuť čokolády a jemnost skutečného mléka. Ideální směs pro tzv. sektor HoReCa (hotely, restaurace, kavárny). Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Van Houten Passion
Van Houten Passion čokoláda
Směs pro přípravu čokolády s bezkonkurenčně nejvyšším obsahem kakaa - plných 33%. Nápoj z této směsi má intenzivní chuť, která nenechá nikoho chladným. Jedno balení = 1kg.

Instantní čokoláda Van Houten - sáčky
Van Houten čokoláda - sáčky
Sáčky pro přípravu tradičního čokoládového nápoje s intenzivní chutí kakaa, jemností skutečného mléka a neopadající mléčnou pěnou na vršku. Vhodné především pro restaurace, hotely či kavárny. V jednom balení je 10 nebo 100 sáčků, obsah jednoho sáčku je 23 gramů.

Směsi AG Foods

Instantní bílá čokoláda AG Foods
Bílá čokoláda (AG Foods)
Směs pro přípravu horké krémové bílé čokolády. Je určená především do nápojových automatů, je ale vhodná i např. pro míchání s alkoholem. Jedno balení = 500 gramů.

« zpět