prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Ingredience - káva zrnková

Káva Gimoka

Káva zrnková Gimoka
GIMOKA zrnková káva
Výběrová káva z nejlepší arabiky. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza

Káva Lavazza Grande Ristorazione Rosso
Lavazza zrnková GRANDE RISTORAZIONE ROSSO
Kávová směs arabiky a robusty 50%:50%. Espresso připravené z tohoto druhu kávy Lavazza se vyznačuje vyváženou chutí, bohatou pěnou a plným aroma. Je vhodná do gastro provozů ale i do domácností a kanceláří či do nápojových automatů Lavazza. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Grand espresso
Lavazza zrnková GRAND’ESPRESSO
Silně aromatická zrnková káva, bohatá a intenzivní chuť s jemným nádechem čokolády. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Top Class Gran Gusto
Lavazza zrnková TOP CLASS Gran Gusto
Káva s výraznou a nezaměnitelnou chutí, s příchutí čokolády. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Gold Selection
Lavazza zrnková GOLD Selection
Káva s velmi jemnou a vyváženou chutí a čokoládovým "ocasem". Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Super Crema
Lavazza zrnková SUPER CREMA
Káva s jemnou chutí a vůní, sametové pohlazení s excelentní krémovou konzistencí. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Pienaroma
Lavazza zrnková PIENAROMA
100% arabika, jemná aromatická a zároveň delikátní káva, mírně nahořklá chuť. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

« zpět