prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Ingredience - cappuccino instantní

Směsi Caprimo

Instantní Caprimo cappuccino
Caprimo Cappuccino
Směs pro přípravu perfektně vyváženého a jemně krémového cappuccina, s výrazným aroma a chutí kávy na jedné straně a příchutí kakaa na straně druhé. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo Irish cappuccino
Caprimo Irish Cappuccino
Směs pro přípravu cappuccina, které v sobě vyváženě kombinuje krémovost mléčné složky, sladkost cukru a extra příchuť Irish Cream. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo karamelové cappuccino
Caprimo Café Caramel (karamelové cappuccino)
Cappuccino směs ochucená karamelem, což dodává výslednému nápoji neobyčejnou a lahodnou chuť, a nápoj se doslova rozplývá na jazyku. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo vanilkové cappuccino
Caprimo Café Vanille (vanilkové cappuccino)
Cappuccino směs s exotickou příchutí vanilky. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo oříškové cappuccino
Caprimo Café Noisette (oříškové cappuccino)
Cappuccino směs s netradičním oříškovým aroma. Nápoj připravený z této směsi je velmi jemný, typově podobný kávě latté, se znamenitou příchutí oříšků. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Instantní Caprimo Cafe Choco Mint cappuccino
Caprimo Café Choco Mint (cappuccino s mátou)
Cappuccino směs s inovativní a báječně osvěžující příchutí máty. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech. Jedno balení = 1kg.

Směsi Eurogran / Le Royal

Le Royal instantní čokoládové cappuccino
Le Royal čokoládové cappuccino
Cappuccino směs s výborně vyváženým poměrem mezi silným aroma kávy a jemným kakaovým nádechem. Nápoj připravený z této směsi díky své vyváženosti osloví široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 750 gramů.

Směsi ICS

Instantní cappuccino ICS
ICS cappuccino
Cappuccino směs do nápojových automatů či automatických kávovarů. Ideální směs pro přípravu kávy mochaccino. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino amaretto ICS
ICS cappuccino amaretto
Cappuccino směs do nápojových automatů či automatických kávovarů. Ideální směs pro přípravu kávy mochaccino. Jedno balení = 1kg.

Instantní karamelové cappuccino ICS
ICS cappuccino karamelové
Cappuccino směs do nápojových automatů či automatických kávovarů, s lahodnou karamelovou příchutí. Ideální směs pro přípravu speciálního karamelového mochaccina. Jedno balení = 1kg.

Směsi Satro

Instantní cappuccino classic Satro
SATRO cappuccino classic
Klasické cappuccino s nádechem kakaa pro zjemnění chuti výsledného nápoje. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino amaretto Satro
SATRO cappuccino amaretto
Směs cappuccino amaretto. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino oříškové Satro
SATRO cappuccino oříškové
Cappuccino směs s netradiční oříškovou příchutí. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Instantní cappuccino vanilkové Satro
SATRO cappuccino vanilkové
Cappuccino směs s exotickou vanilkovou příchutí. Směs je speciálně navržena pro použití v nápojových automatech, a také s ohledem na ekonomické zájmy provozovatelů nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Směsi Van Houten

Instantní cappuccino Van Houten
Van Houten Dream Cappuccino
Cappuccino směs s výborně vyváženým poměrem mezi silným aroma kávy a jemným kakaovým nádechem. Nápoj připravený z této směsi díky své vyváženosti osloví široké spektrum konzumentů. Jedno balení = 1kg.

« zpět