prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Ingredience - káva

Káva instantní

Káva Caprimo café primo
Caprimo Café Primo
Instantní káva speciálně vyvinutá pro vending a nápojové automaty. Je vyrobena z vybrané brazilské arabiky. Má silné aroma jako espresso a plnou chuť. Jedno balení = 250 gramů.

Káva Caprimo café fino
Caprimo Café Fino
Instantní káva speciálně vyvinutá pro vending a nápojové automaty. Je vyrobena ze směsi vybraných kávových zrn arabiky a robusty. Má příjemnou a plnou chuť. Chutná výborně jak samotná, tak i v kombinaci s dalšími instantními přísadami - mlékem či toppingem. Jedno balení = 250 gramů.

Káva Le Royal Prima Karra
Le Royal Prima Karra
Směs vybraných odrůd arabiky a robusty z celého světa. Plná silně aromatická chuť i vůně. Instantní granule jsou potaženy olejem, aby se nerozpadaly na prášek. Jedno balení = 250 nebo 500 gramů.

Káva Nescafé Mokambo
Nescafé Mokambo
Směs vhodná do nápojových automatů i kávovarů na instantní kávu.

Káva Nescafé Mokambo bez kofeinu
Nescafé Mokambo bez kofeinu
Káva bez kofeinu. Směs vhodná do nápojových automatů i kávovarů na instantní kávu.

Káva vanilková Satro
SATRO Moka Vanilla - vanilková káva
Káva s vanilkovou příchutí. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva zrnková

Káva zrnková Gimoka
GIMOKA zrnková káva
Výběrová káva z nejlepší arabiky. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Grande Ristorazione Rosso
Lavazza zrnková GRANDE RISTORAZIONE ROSSO
Kávová směs arabiky a robusty 50%:50%. Espresso připravené z tohoto druhu kávy Lavazza se vyznačuje vyváženou chutí, bohatou pěnou a plným aroma. Je vhodná do gastro provozů ale i do domácností a kanceláří či do nápojových automatů Lavazza. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Grand espresso
Lavazza zrnková GRAND’ESPRESSO
Silně aromatická zrnková káva, bohatá a intenzivní chuť s jemným nádechem čokolády. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Top Class Gran Gusto
Lavazza zrnková TOP CLASS Gran Gusto
Káva s výraznou a nezaměnitelnou chutí, s příchutí čokolády. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Gold Selection
Lavazza zrnková GOLD Selection
Káva s velmi jemnou a vyváženou chutí a čokoládovým "ocasem". Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Super Crema
Lavazza zrnková SUPER CREMA
Káva s jemnou chutí a vůní, sametové pohlazení s excelentní krémovou konzistencí. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva Lavazza Pienaroma
Lavazza zrnková PIENAROMA
100% arabika, jemná aromatická a zároveň delikátní káva, mírně nahořklá chuť. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 1kg.

Káva mletá

Káva Lavazza Rossa mletá
Lavazza mletá ROSSA
Výběrová mletá káva z nejlepší arabiky, jemná a sofistikovaná chuť, příjemné a intenzivní aroma. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 250 gramů.

Káva Lavazza Oro mletá
Lavazza mletá ORO
Pravá italská káva, vyváženě pražená z vybraných kávových zrn. Má bohatou a intenzivní chuť a jedinečné a specifické aroma. Vhodná do automatických kávovarů a nápojových automatů. Jedno balení = 250 gramů.

« zpět