prodejní automaty • kávovary • ingredience

AUTOMATIC Chrudim s.r.o.

Ingredience - kapsle Lavazza espresso point

kapsle Lavazza crema aroma espresso
Lavazza CREMA AROMA ESPRESSO
Pravé italské Lavazza espresso, krémová a bohatá pěna, vynikající chuť a vůně pravé Sicílie. Vhodné pro přípravu nejmenší Lavazza kávy piccolo - 40-50 ml. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 100 ks kapslí.

kapsle Lavazza crema aroma gran espresso
Lavazza CREMA AROMA GRAN ESPRESSO
Pravé italské Lavazza espresso, krémová a bohatá pěna, vynikající chuť a vůně pravé Sicílie. Vhodné pro přípravu Lavazza nápojů střední velikosti - 80-90 ml. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 100 ks kapslí.

kapsle Lavazza crema aroma gran caffe
Lavazza CREMA AROMA GRAN CAFFE
Italské Lavazza espresso, krémová a bohatá pěna, vynikající chuť a vůně pravé italské kávy. Vhodné pro velké dávky 120-130 ml. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 100 ks kapslí.

kapsle Lavazza aroma club gran espresso
Lavazza AROMA CLUB GRAN ESPRESSO
Pravé exkluzivní italské Lavazza espresso pro kávové labužníky, se 100%-ní arabicou, pro speciální espresso té nejvybranější chutě, vůně a kvality. Vhodné pro střední velikost nápoje - 80-90 ml. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 100 ks kapslí.

kapsle Lavazza aroma point gran espresso
Lavazza AROMA POINT GRAN ESPRESSO
Pravé italské Lavazza espresso s vynikající chutí, exkluzivní typ, krémová a bohatá pěna, intenzivní a silné aroma. Vhodné pro střední velikost nápoje - 80-90 ml, vhodné pro přípravu cappuccina Lavazza. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 100 ks kapslí.

kapsle Lavazza CAFFE ESPRESSO bez kofeinu
Lavazza CAFFE ESPRESSO bez kofeinu
Vynikající italské Lavazza presso pro ty, kteří neholdují kofeinu a přesto si chtějí pochutnat na výborné kávě, která obsahuje 100% arabiku. Vhodná velikost nápoje 40-50 ml. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 50 ks kapslí.

kapsle Lavazza - smetana do kávy
Lavazza SMETANA do kávy
Sušená instantní smetana do kávy, s vysokou pěnou a zároveň hustotou, určeno pro skutečné labužníky. Lze ji použít pro přípravu běžné kávy, cappuccina nebo i Lavazza čokolády. Jedno balení obsahuje 2 ks kapslí, v jedné krabici je pak 50 ks kapslí.

kapsle Lavazza - čaj černý Lipton
Lavazza ČAJ ČERNÝ LIPTON
Pravý černý čaj s exkluzivní chutí Lavazza, vynikající kvalita značky Lavazza.

kapsle Lavazza - čaj citronový Lipton
Lavazza ČAJ LEMON LIPTON
Citronový čaj výborné chuti a vůně, proslulá kvalita Lavazza.

kapsle Lavazza - polévka Knorr consommé
Lavazza KNORR CONSOMMÉ polévka
Výborný hovězí Lavazza bujón, výrazná chuť polévky.

« zpět